Zastonj dostava pri naročilu nad €20
+386-3-7806-330

VODSTVO DRUŽBE

Metka Trobiš Karst
Direktorica
+386 (0)3 7806 336
+386 (0)41 639 540
metka.trobis@metrob.si

 

Karl Karst
Direktor
+386 (3) 7806 336
+386 (0)31 683 815
karl.karst@metrob.si


PRODAJNO SVETOVALNA SLUŽBA

Aleš Grobin
Vodja strokovne službe, prodajni svetovalec za sadjarstvo
+386 (0)3 7806 337
+386 (0)41 724 330
ales.grobin@metrob.si

 

Matjaž Baumgartner
Prodajni svetovalec za vinogradništvo in enologijo (Dolenjska, Primorska)
+386 (0)3 7806 337
+386 (0)41 541 539
matjaz.baumgartner@metrob.si

 

Marko Kramer
Prodajni svetovalec za vinogradništvo in enologijo (Štajerska, Prekmurje)
+386 (0)3 7806 337
+386 (0)41 541 536
marko.kramer@metrob.si

Aleš Bric
Prodajni svetovalec za poljedelstvo
+386 (0)3 7806 337
+386 (0)31 318 308
ales.bric@metrob.si

 

Mateja Grobin Hlavaty
Prodajna svetovalka za vrtnarstvo, hortikulturo in biotično varstvo
+386 (0) 7806 338
+386 (0) 41 719 884
mateja.grobin@metrob.si

 

Matjaž Repovž
Področni komercialist za zahodno Slovenijo
+386(0) 41 768 282
matjaz.repovz@siol.net

 

Peter Ocvirk
Področni komercialist za osrednjo Slovenijo
+386(0) 41 355 099
narocila@5-er.si

 

Boštjan Pozderec
Področni komercialist za vzhodno Slovenijo
+386(0) 31 856 425
bostjan.pozderec@gmail.com


KOMERCIALA

Sabina Jost
Tajništvo
+386 3 7806 330
+386 31 656 938
sabina.jost@metrob.si

 

Jasmina Kešpret Barukčić
Vodja komercialne pisarne
Prodajni vodja za področja: gnojila, substrati in enološki pripravki
+386 3 7806 340
+386 51 664 088
jasmina.kespret@metrob.si

 

Karmen Povše Korez
Prodajni vodja za področji: FFS in biotično varstvo
+386 3 7806 335
+386 31 656 938
karmen.povse@metrob.si

 

Katra Lednik
Prodajni vodja za področji: ročno orodje in namakalni sistemi
+386 3 7806 334
+386 51 256 124
katra.lednik@metrob.si


FINANCE in RAČUNOVODSTVO

Lidija Hercog
Vodja financ, računovodstva, informatike, kadrov in administracije
+386 3 7806 332
+386 41 766 483
lidija.hercog@metrob.si


Saša Svet Oprešnik
Knjigovodja
+386 3 7806 333
sasa.svet@metrob.si

 


SKLADIŠČE

Franci Slomšek
Skladiščni poslovodja, prodajalec
+386 3 4242 270
+386 31 639 540
skladisce@metrob.si

 

Aleš Čede
Skladiščnik, prodajalec
+386 3 4242 270
+386 31 639 540
skladisce@metrob.si

Damijan Herodež
Skladiščnik
+386 3 4242 270
+386 31 639 540
skladisce@metrob.si

 

Tanja Bobner
Skladiščnik
+386 3 4242 270
+386 31 639 540
skladisce@metrob.si


MARKETING

Katra Lednik
Tiskani mediji
+386 3 7806 334
+386 51 256 124
katra.lednik@metrob.si

 

Katarina Lah
Spletni marketing, spletna trgovina
+386 31 868 207
katarina.lah@metrob.si